Isikuandmete Kaitse Tingimused


Isikuandmete Kaitse (Andmekaitsepoliitika)

Käesolev tekst on koostatud lähtuvalt Euroopa Parlamendi ja Nõukogu Määrusest 2016/679. Käesolev tekst näitab, kuidas Veebikasiino kasutab eelmainitud määrusest tulenevaid põhimõtteid.

1. Tingimused

1.2 Mõisted

Küpsis: tekstifail, mis salvestub sinu digiseadmesse (personaalarvuti, nutitelefon, tahvelarvuti jms) juhul kui külastad veebilehte.

1.3 Sessioonküpsis Sessioonküpsised seostavad sinu tegevust veebilehel ja rakenduvad sessiooni korral (kui sa viibid veebilehel). Sessioonküpsised kustutatakse äa pärast veebilehe külastuse lõppu.

1.4. Püsiküpsis Püsiküpsised tagavad selle, et veebileht ‘’mäletaks’’ sinu eelistusi. Püsiküpsist ei kustutata ära. See salvestub sinu seadmesse (arvuti, telefon, tahvelarvuti jms).

1.5 Kolmanda osapoole küpsis Veebikasiino.org ei kasuta kolmandate osapoolte küpsiseid. Kolmanda osapoole küpsised võivad rakenduda, kui kasutate Facebooki või Google seadmeid.

1.6 Küpsiste paigaldamise eesmärk

– küpsised tagavad veebilehe parema funktsionaalsuse

– küpsised tagavad veebilehele parema kiiruse

– küpsised tagavad mugavuse (võimaldavad vältida mitmekordset sisselogimist)

– küpsised mäletavad sinu veebilehe kasutamise eelistusi

– küpsised aitavad tagada veebilehe turvalisuse

– küpsised annavad veebimeistrile infot veebilehe vigade kohta (veateated)

1.6. Küpsistest keeldumine ja kustutamine Sinul on iga kell õigus loobuda küpsiste kasutamisest. Selleks tuleb väljendada oma soovi keelduda küpsiste kasutamisest. Täielikuks küpsistest loobumiseks tuleks ka kustutada salvestunud küpsised.
Salvestunud küpsised on salvestatud sinu seadmesse (nutitelefon, personaalarvuti ja tahvelarvuti, muu nutiseade). Küpsiste kasutamiseks seadmest ava oma nutiseadme sätted või veebilehitseja/veebibrauseri sätted (asuvad üleval paremal
nurgas) ning vali ‘’kustuta kõik küpsised’’.

1.7 Andmekaitse eest vastutav isik

Andmekaitse eest vastutava isikuga kontakteerumiseks kasutage emaili veebimeister@veebikasiino.ee.

Kariibimere saarestiku litsentsiga kasiino ja internetikasiinode suhtes tuleks olla ettevaatlik.